Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

МО вчителів іноземних мов

Дата: 11 квітня 2019 о 08:26, Оновлено 22 лютого о 09:11

Методичне об'єднання вчителів іноземної мови

МО вчителів іноземних мов працює над проблемою: "Реформування мовної освіти у відповідності до Європейських стандартів через вивчення іноземних мов з використанням особистісно-зорієнтованого підходу у навчанні".

Кренців Неля Володимирівна – вчитель англійської мови, закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, категорія І, стаж роботи 16 років.

Проблема, над якою працює вчитель:

“Використання форм та прийомів роботи, що забезпечують особистісно-орієнтоване навчання на уроках англійської мови”.

Дмитрук Галина Федорівна – вчитель англійської мови, категорія вища, старший вчитель, закінчила Івано–Франківський педінститут, стаж роботи 40 років.

Проблема, над якою працює вчитель:

“Формування мовних і мовленевих компетенцій учнів через впровадження інтерактивних методів на уроках англійської мови”.

Коляджин Ірина Михайлівна – вчитель англійської мови, закінчила Дрогобицький дерержавний педагогічний інститут ім. І. Франка, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 42 роки.

Проблема, над якою працює вчитель:

“Формування компетентності ситуативного спілкування та креативного мислення на уроках англійської мови”.

Крачулова Оксана Тарасівна – вчитель англійської мови, закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка, категорія I, стаж роботи 9 років.

Проблема, над якою працює вчитель:

“Англомовна пісня, як ефективний засіб формування комунікативної компетенції та позитивної мотивації до вивчення мови в учнів 1 – 11 класів”.

Дужак Олександра Михайлівна – вчитель англійської мови, закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка, категорія ІI,  стаж роботи 13 років.

Проблема, над якою працює вчитель:

“Використання інформаційних технологій на уроках англійської мови в умовах дистанційного, очного та змішаного навчання”.

Плугатор Наталія Мирославівна – вчитель англійської мови початкових класів, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, категорія вища, стаж роботи 26 років.

Проблема, над якою працює вчитель:

“Розвиток комунікативних навичок на уроках англійської мови ”.

Штойко Ірина Теодорівна – вчитель французької, польської та німецької мов, закінчила Дрогобицький педінститут, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 41 рік.

Проблема, над якою працює вчитель:

“Формування комунікативної компетенції учнів з використанням інтерактивних форм навчання на уроках іноземних мов”.

Система роботи  вчителів іноземної мови спрямована на те, щоб дати дітям міцні знання з іноземних мов, підготувати компетентного випускника.

Враховуючи індивідуальні особливості учнів школи (художній смак, сценічна майстерність, творчий підхід до вирішення проблем, почуття краси та гармонії), вчителі мають можливість створити сприятливу атмосферу свідомого оволодіння знаннями  з іноземної мови, зробити цей процес цікавим.

Основним напрямом у роботі вчителів є комунікативний підхід у вивченні мови. Тож вчителі креативно працюють, використовуючи не тільки класичні методи, а й новітні технології.

Навчальну діяльність учнів вчителі активізують різними засобами, зокрема спеціальною організацією навчального матеріалу, його концентрацією, різноманітними формами та методами навчання. Підібрані вчителями завдання для дітей завжди мають комунікативний характер,  надають учням можливості всебічного розкриття їхніх мовленнєвих здібностей. Уроки-диспути, заочні подорожі в історичне минуле, написання творчих робіт та їх захист перед великою аудиторією сприяють поглибленню знань учнів з іноземної мови. На уроках та в позакласній роботі з предмета вчителі іноземної мови активно використовують інтерактивні методи та мультимедійне обладнання. На уроках іноземної мови учні  проявляють велику зацікавленість до навчальної діяльності, мають добрі практичні навички володіння мовою, які вони використовують в різноманітних суспільно-побутових ситуаціях. Щорічно учні  беруть участь в олімпіадах різного рівня і займають призові місця.

Кожного року у нас проходять предметні тижні. Проектна діяльність учнів дозволяє їм виступати в ролі авторів, творців, підвищує творчий потенціал, рівень практичного володіння іноземними мовами, розширює загальний світогляд, формує навички самостійної діяльності.

На уроках вчителів іноземної мови завжди панує сприятливий психологічний клімат для спільної діяльності вчителя й учнів.

Багато  учнів-випускників школи (понад 20) стали і щорічно стають студентами факультетів іноземних мов різних вузів держави.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.