Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

МО вчителів початкових класів

Дата: 11 квітня 2019 о 08:30, Оновлено 16 лютого о 15:05

Чудик Галина Степанівна - вчитель початкових класів, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 33 роки, закінчила Дрогобицький педінститут ім. Івана Франка.

Проблема, над якою працює вчитель:

"Розвиток пізнавальної активності і самостійності   на уроках в початкових класах"

Данилко Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 30 років, закінчила Прикарпатський університет  ім. Василя Стефаника.

Проблема, над якою працює вчитель:

"Формування ключової компетентності  в умовах НУШ"

Ямборко Любов Іллівна - вчитель початкових класів, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 32 роки, закінчила  Івано-Франківський педінститут.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Розвиток здібностей молодших школярів»

Мотика  Ірина Іванівна - вчитель початкових класів, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 32 роки, закінчила  Івано-Франківський педінститут.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Дослідницька діяльність учнів початкової школи на уроках»

Тодось Лариса Юріївна - вчитель початкових класів, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 35 років, закінчила Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Формування навчально-пізнавальної компетентності на уроках математики»

Болюк Галина Іванівна - вчитель початкових класів, категорія вища, вчитель методист, стаж роботи 35 років, закінчила  Івано-Франківський педінститут.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Використання інтерактивних вправ як засобу  мотиваційного забезпечення  процесу навчання на уроках української мови»

Шевчун Марія Михайлівна - вчитель початкових класів, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 42 роки, закінчила  Чернівецький університет.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Впровадження інноваційних технологій у навчання в початковій школі»

Пенгрин Марія Іванівна - вчитель початкових класів, категорія вища, вчитель методист, стаж роботи 33 роки, закінчила  Дрогобицький педінститут ім. Івана Франка.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Формування мовно-мовленнєвої компетентності молодших школярів»

Нестер Марія Миколаївна - вчитель початкових класів, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 35 років, закінчила  Дрогобицький педінститут ім. Івана Франка.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Використання ІКТ на уроках в початкових класах»

Осадців Тетяна Омелянівна - вчитель початкових класів, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 24 роки, закінчила Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника.

Проблема, над якою працює вчитель:

"Формування засад здорового способу життя  та культури поведінки"

Пастух Оксана Дмитрівна - вчитель початкових класів, категорія перша, стаж роботи 25 років, закінчила Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника.

Проблема, над якою працює вчитель:

"Формування засад здорового способу життя  та культури поведінки"

Качмар Світлана Петрівна - вчитель початкових класів, категорія вища, стаж роботи 26 років, закінчила  Дрогобицький педінститут ім. Івана Франка.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Розвиток критичного мисленя  молодших школярів»

Цап Катерина Борисівна - вчитель початкових класів,  спеціаліст, стаж роботи 3 роки, закінчила  Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Використання ігор у процесі навчання молодших школярів»

Керницька Тетяна Миронівна - вчитель початкових класів, категорія вища, стаж роботи 28 років, закінчила Рівненський педінститут.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Гра – як засіб підвищення ефективності навчання»

Скуратко  Галина Мирославівна - вихователь ГПД, категорія вища, старший вихователь, стаж роботи 27 років, закінчила  Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника.

Проблема, над якою працює вчитель:

«Використання новітніх технологій в умовах освітнього процесу групи продовженого дня»

Скрипник Руслана Едуардівна - вихователь ГПД, категорія вища, вихователь методист, стаж роботи 21 рік, закінчила Прикарпатський університет ім. Василя Стефаника.

Проблема, над якою працює вчитель:

"Формування мотивацій на здоровий спосіб життя школярів групи продовженого дня"

Плугатор Наталія Миколаївна – вчитель англійської мови початкових класів, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, категорія вища, стаж роботи 22 роки.

Проблема, над якою працює вчитель:

“Розвиток комунікативних навичок на уроках англійської мови ”.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.