Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

МО вчителів української мови та літератури

Дата: 11 квітня 2019 о 08:27, Оновлено 16 лютого о 14:58

Ільницька Ярослава Василівна  - вчитель української мови, категорія вища, стаж роботи 29 років, закінчила Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича.

Проблема, над якою працює вчитель:

Дякович Марта Петрівна - вчитель української мови, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 40 років, закінчила Івано-Франківський державний педагогічний інститут ім. В. Стефаника.

Проблема, над якою працює вчитель: "Розвиток творчого мислення на уроках української мови і літератури".

Костецький Віктор Федорович - вчитель української мови, категорія вища, старший вчитель, стаж роботи 31 рік, закінчив Івано-Франківський державний педагогічний інститут ім. В. Стефаника.

Проблема, над якою працює вчитель: "Застосування сучасних інтерактивних технологій в особисто-зорієнтованому навчанні учнів  на уроках української мови та літератури".

Святківська Олександра Степанівна - вчитель української мови, категорія вища, стаж роботи 31 рік, закінчила Івано-Франківський державний педагогічний інститут ім. В. Стефаника.

Проблем, над якою працює вчитель: "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови і літератури".

Туркас Руслана Василівна - вчитель української мови, категорія вища, стаж роботи 26 років, закінчила Ужгородський державний університет .

Проблема, над якою працює вчитель: "Використання ІКТ на уроках української мови і літератури як засіб посилення мотивації учнів до вивчення предмета та підвищення якості знань".

Нагірна Віра Миколаївна - вчитель української мови, категорія друга, стаж роботи 6 років, закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка.

Проблема, над якою працює вчитель: "Розвиток критичного мислення здобувачів освіти на уроках української мови і літератури".

Проблема, над якою працює методичне об’єднання: "Формування ключових та предметних компетентностей учнів шляхом використання інноваційних форм організації пізнавальної діяльності".

Завдання, над якими працює МО вчителів української мови та літератури:

1. Формування національно-свідомої, духовно багатої мовної особистості.

2. Підвищення і ріст професійної компетентності вчителів за рахунок впровадження сучасних освітніх технологій.

3. Активізація роботи вчителів з обдарованими дітьми.

4. Розвиток пізнавальної самостійності, критичного мислення та творчих здібностей учнів.

5. Вивчення та впровадження у практику прогресивного педагогічного  досвіду.

6. Формування інтелектуальних здібностей і громадянських рис особистості засобами особистісно-орієнтованого навчання.

7. Формування в учнів свідомого ставлення до навчання , навиків самоосвіти, творчого пошуку, мовної культури.

На допомогу учням:

Довідник з української мови

Словник української мови

"Словники України" online

Укрліт.org

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.